Logo
 
 

Realitou dneška je však to, že drtivá většina firemních webů není připravena na komfortní, jednoduché a už vůbec ne prokazatelné uveřejňování pozvánek a dalších oznámení pro akcionáře.

Již v době příprav nového Zákona o obchodních korporacích dali naši odborníci z oblasti organizace valných hromad, pracovníci divize Media pro inzerci zákonných oznámení a specialisté z IT oddělení hlavy dohromady s jasným cílem: Přinést Vám řešení, které jednoduše řečeno má hlavu a patu.

Výsledkem je speciální sekce „Informace pro akcionáře"umožňující svému uživateli jednoduché vkládání pozvánek na valnou hromadu a dalších zákonných oznámení a dokumentů. Tato sekce může nést i název „Korporátní informace" nebo jakýkoliv jiný podle Vašich potřeb, aby nejlépe vystihoval informace, které bude sekce obsahovat (dále v textu již jen „Informace pro akcionáře").

A) Máte vlastní internetové stránky a potřebujete tedy řešit „jen" novou sekci „Informace pro akcionáře"?

  • Na Vaše stávající internetové stránky stačí doplnit pouze jednu položku v menu, která ponese název „Informace pro akcionáře" s jednoduchým, námi poskytnutým odkazem.
  • Internetové stránky vzorové společnosti po doplnění menu o sekci „Informace pro akcionáře" naleznete na www.vase-as.cz. Zde si vyzkoušíte funkčnost této sekce „Informace pro akcionáře" a 3 možnosti jejího zabudování do Vašich internetových stránek.

B) Nemáte vlastní internetové stránky a hlavním důvodem pro jejich vznik je právě Vaše nová zákonná povinnost?

  • Zřídíme Vám jednoduchou internetovou prezentaci. Tato prezentace bude obsahovat základní informace o Vaší společnosti a především sekci „Informace pro akcionáře".
  • Vzor prezentace naleznete na www.iKorporace.cz/vzor.
 
i_esolutionpng.png
i_consulting.png
i_ecall.png
 

Copyright © 2009-2018 ADMINISTER, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.