Volba jazyka
 
 

Od nápadu přes návrh k realizaci

Během existence firmy se vyskytne několik zásadních a velice důležitých událostí v oblasti správy a řízení společnosti, které mají vliv na akcie a akcionáře. Jejich cílem zpravidla bývá zefektivnění růstu podniku a/nebo dosažení lepších finančních výsledků.

Mezi takové strategické události patří např.:

vytvoření a změna stanov
založení, změna či likvidace obchodní společnosti
změna podoby akcií
navýšení nebo snížení základního kapitálu
zavedení nebo zrušení veřejné obchodovatelnosti akcií

 

Vysoká profesionalita standardem

Zatímco pro klienta jsou tyto procesy ojedinělé a nezvyklé, my se s nimi setkáváme denně. Špičková profesionalita bez kompromisů je nezbytná, neboť stačí i na první pohled marginální chyba, která ve výsledku může celý projekt zkomplikovat, neúnosně prodloužit a prodražit. Našimi znalostmi a zkušenosti tak šetříme nejen klientův čas, ale i jeho peníze.

 

S námi dosáhnete cíle

Zájemci o naše služby podáváme pomocnou ruku pro dosažení požadovaného cíle. Garantujeme precizní, hladké a komplexní zvládnutí i nejnáročnějších strategických procesů.

V rámci služeb poradíme, doporučíme nejvhodnější postup, zkalkulujeme finanční náročnost, vypracujeme a zajistíme všechny nezbytné dokumenty a provedeme všechny další kroky vedoucí k úspěšnému završené procesu. Je pouze na vás, zda nás využijete ke konzultacím nebo i na řízení a realizaci celého projektu „na klíč".

 

Naše know-how slouží vám

Pro bezchybné zvládnutí je nezbytná součinnost mnoha odborníků z různých oblastí - od legislativy přes účetnictví, účinné jednání s úřady nebo automatizované zpracování dat (proklik na eSolution) až po projektové řízení - kteří mají s obdobně náročnými událostmi rozsáhlé zkušenosti. Tým našich specialistů je připravený pomoci i vám.

 

Naše hlavní výhody

  • úspora peněz i času na straně klienta
  • precizní zvládnutí i nejnáročnějších procesů
  • mnohaletá zkušenost
  • certifikované projektové řízení
  • nadstandardní znalost problematiky
  • tým osvědčených expertů


Pro více informací volejte +420 327 588 366 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 
i_esolutionpng.png
i_media.png
i_ecall.png

Proč s námi

1.png záruky platnosti usnesení valné hromady
2.png stovky realizací = zkušenost
3.png stálý odborný personál / tým pracovníků
4.png vlastní technické zázemí z divize eSolution
5.png obchodní právo / legislativa

 

 

Copyright © 2009-2018 ADMINISTER, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.