Volba jazyka
 
 

Kdo je ten pravý?

Kdo je v dnešní době tím pravým na dodávku firemního telekomunikačního systému?

Je to firma dodávající a servisující telefonní ústředny?

Je to IT firma specializující se na počítačové a softwarové ústředny?

Je to konzultační firma implementující komunikační a CRM systémy?

Je to divize eCall ve spolupráci s divizí eSolution firmy ADMINISTER.

Komplexnost pohledu a řešení

Pokud uvažujete o nahrazení nebo rozšíření stávajícího telekomunikačního systému ve Vaší firmě, jsme připraveni s Vámi konzultovat Vaše stávající i potenciální budoucí potřeby.

Naši konzultanti využívají unikátních výhod spojení know-how divizí eCall a eSolution a jsou tak schopni klientům poskytnout skutečně komplexní pohled na danou problematiku (nejmodernější telekomunikační možnosti, telekomunikační náklady, propojení s CRM systémy, technické řešení, atd.). Navržené řešení jsme schopni klientům dodat, implementovat a v neposlední řadě poskytnout servis celého firemního telekomunikačního systému.

Vyšší efektivita a nižší náklady

Celé komunikační řešení, které může zahrnovat:

  • telefonní ústřednu (standardní, počítačová – softwarová, virtuální),
  • komunikační systém zahrnující veškerou komunikaci (telefonní hovory, videohovory, videokonference, emaily, instant messaging) a dále prezenční systém o stavu přítomnosti uživatelů systému a týmovou on-line spolupráci na dokumentech,
  • propojení s CRM systémem firmy,

je propojeno v jeden funkční celek. Takovéto komplexní řešení pomáhá lépe a efektivněji komunikovat a spolupracovat jak v rámci Vaší firmy, tak s Vašimi obchodními partnery. Nasazení systému přináší úspory ve dvou rovinách a to jednak telekomunikačních nákladů díky inteligentnímu směrování hovorů a jednak se výrazně sníží náklady na správu a servis, kdy je místo více zařízení a systémů, spravováno toto jednotné řešení jako celek.

Kontaktujte nás

a vyžádejte si další informace nebo si sjednejte schůzku s naším pracovníkem.

 
i_esolutionpng.png
i_consulting.png
i_media.png
 

Copyright © 2009-2018 ADMINISTER, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.