Volba jazyka
 
 

Orientace na trhu = výrazné úspory

Operátor poskytující standardní pevné telefonní linky, mobilní operátor, virtuální operátor, VoIP operátor, IP telefonie…. Jste si jisti, že se orientujete v nabídce operátorů telefonních služeb a využíváte optimálně všechny možnosti ve Vaší firmě?

Nechte nás počítat

Náš konzultant s Vámi projedná Vaše aktuální a budoucí potřeby a priority v oblasti firemních telekomunikací a představí Vám vhodné alternativy řešení. Následně budou naši pracovníci pomocí našeho unikátního software počítat, porovnávat a znovu počítat a počítat možné varianty. Výsledkem bude návrh služeb a řešení, jehož úspory Vás, jak pevně věříme, překvapí.

„Bez spojení není velení…“

…platilo dříve a dnes jistě platí, že bez kvalitního spojení není prosperující firmy. Naši konzultanti jsou si velmi dobře vědomi důležitosti spolehlivosti firemní komunikace, kdy každý výpadek může být pro firmu velmi drahý (ztracené zakázky, nespokojený klient,…). Klienti se proto nemusí obávat, že by byla upřednostněna cena před spolehlivostí a bezpečností. Naopak součástí naší služby je i prověření smluv s dodavateli, garancí servisních zásahů, odpovědností, apod.

Kontaktujte nás

a vyžádejte si další informace nebo si sjednejte schůzku s naším pracovníkem.

 
i_esolutionpng.png
i_consulting.png
i_media.png
 

Copyright © 2009-2018 ADMINISTER, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.